سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • فراخوان عضویت در کمیسیون های «مشاورین و اشخاص حقیقی» و «استاندارد و تدوین مقررات»سازمان نصر تهران

     کد: 495
     تاریخ: ۱۳۹۰/۰۹/۰۲
     منبع خبر: کمیسیونهای تخصصی
     تعداد بازدید: 2209
     پیرو نامه شماره 2525/ص ت90 مورخ 18/8/1390 درخصوص فراخوان عضویت در کمیسیون های نظام صنفی رایانه ای استان تهران، به اطلاع می رساند کمیسیون های «مشاورین و اشخاص حقیقی» و «استاندارد و تدوین مقررات» نیز در آغاز دوره سوم فعالیت خود درنظر دارند نسبت به شناسایی و جذب متقاضیان همکاری با این کمیسیون ها از بین اعضای سازمان اقدام نماید.

     بدینوسیله از کلیه اعضای علاقه مند به مشارکت در فعالیت های این کمیسیون ها دعوت به عمل می آید نسبت به تکمیل و ارسال فرم ذیل از طریق شماره فاکس 88762037 یا آدرس پست الکترونیک info@irannsr.org حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 19/9/1390  اقدام نمایند. لازم به ذکر است بر اساس اعلام آمادگی به عمل آمده، زمان اولین نشست برگزاری هر کمیسیون متعاقباً به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید.
     همچنین از آنجا که عضویت در کمیسیون های سازمان و شرکت در فعالیت های جانبی آن که به صورت کاملاً داوطلبانه صورت می گیرد نیازمند اختصاص وقتی در حدود 6 الی 10 ساعت در ماه می باشد، در صورتی که به هر دلیل امکان یا تمایل به همکاری در این سطح وجود ندارد، به علاقه مندان توصیه می شود برای مشارکت در کارگروه های کمیسیون ها به صورت موردی اعلام آمادگی نمایند.
     در پایان یادآور می شود اهداف، فعالیت ها و گزارش عملکرد کمیسیون های سازمان در دوره گذشته، در وب سایت سازمان قابل ملاحظه می باشد.

      فایل پیوست
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان