سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • فراخوان حمایت از موسسه خیریه مهیار

     کد: 10532
     تاریخ: ۱۳۹۲/۱۰/۰۷
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 2359
     سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ضمن حمایت از خدمات خیرخواهانه موسسه خیریه مهیار به بیماران مبتلا به سرطان، اعضای محترم را به پیوستن به جمع حامیان مهیار و ارائه حمایتهای مالی و فرهنگی به این موسسه خیریه دعوت می نماید.

     معرفی مهیار
     موسسه خیریه مهیار (همیاری مبتلایان به سرطان) موسسه‌ای غیردولتی و غیرسیاسی است که به منظور حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بالای 14 سال در سال 1387 با شماره ثبت 23126 در مراجع قانونی کشور توسط دل سوختگانی که خود یا بستگانشان مبتلا به سرطان بوده و هستند و نیز تنی چند از پزشکان متخصص ثبت و مجوز فعالیت را از سازمانهای ذی ربط اخذ نموده است و از آن زمان تاکنون در مسیر انجام رسالت خود مشغول به ارائه خدمت می‌باشد.

     خدماتی که مهیار ارائه می کند
     1-برگزاری سمینار و کلاسهای آموزشی در حوزه سلامت و تندرستی
     2-ارائه مشاوره مددکاری به بیمار مبتلا به سرطان و خانواده اش
     3-ارائه خدمات پزشکی به بیمار پس از تشکیل پرونده
     4-پرداخت کمک هزینه خرید داروهای شیمی درمانی پس از بررسی و تایید
     5-ملاقات با بیماران تحت حمایت در بیمارستان و یا منزل آنان و پیگیری مراحل درمان
     6-هماهنگی با مراکز و موسسات خیریه دیگر جهت ارجاع مراجعانی که مشکل یا بیماری آنها خارج از موضوع فعالیت موسسه است.

     چشم انداز مهیار
     موسسه خیریه مهیار به عنوان نماد متمایزی از موفقیت یک NGO ماموریت محور، به روزی می اندیشد که عدم آگاهی و فقر معضلات سرطان در کشور نباشند.

     چگونه می توان مهیار را حمایت نمود
     برخی از شیوه هایی که افراد حقیقی و حقوقی می توانند ضمن ایفای مسئولیت اجتماعی خود موسسه خیریه مهیار را مورد حمایت قرار دهند عبارتند از:
     1-استندهای تسلیت
     سبد و تاج گل نمادی برای ابراز همدردی در مجالس ترحیم هستند، اما استندهای تسلیت مهیار با ارتفاع 2 متر و عرض 85 سانتیمتر نظر هر بیننده ای را جلب نموده و مجالی بهتر و مناسبتر برای این همدردی هستند. شما می توانید بجای سفارش سبد یا تاج گلی که پس از یک یا دو روز خشک شده و به دور انداخته می شود، با سفارش استندهای تسلیت مهیار و پرداخت وجه آن به حساب موسسه، در تداوم درمان بیماران مبتلا به سرطان تحت حمایت مهیار سهیم باشید. موسسه خیریه مهیار استندی را به نام شما برای عرض تسلیت به مراسم سوگواری مورد درخواست ارسال می کند و پس از پایان مراسم نیز آن را به موسسه باز می گرداند.
     2-اختصاص هزینه مراسم متوفی به موسسه
     در این شیوه خانواده‌ متوفی می‌تواند به جای برگزاری مراسم شب هفتم، چهلم و سالگرد هزینه آن را به موسسه خیریه مهیار اهدا نماید تا صرف هزینه‌های بهبود بیماران سرطانی گردد و ثواب این عمل خیر نصیب عزیز از دست رفته و شادی روح وی شود.
     3-مشارکت مالی کارکنان شرکت
     در این شیوه همه یا تعدادی از کارکنان یک شرکت به طور داوطلبانه حقوق یک یا چند روز خود و یا هر مبلغ دلخواهی را به بیماران تحت حمایت موسسه مهیار تخصیص می‌دهند. هر چند که مبلغ کمک هر فرد ممکن است اندک باشد اما تجمیع همین مبالغ اندک کارکنان، تبدیل به مبلغ قابل توجهی برای کمک به بیماران مهیار می‌شود، چرا که قطره قطره دریا می‌شود.
     4-اختصاص قسمتی از درآمد فروش
     اگر شما عرضه کننده کالا یا محصولی هستید می توانید با اختصاص و واریز درصدی از مبلغ فروش کالا یا محصول خود به موسسه مهیار، موسسه را همیاری نمایید.
     5-قلکها و صندوقهای پول
     قلکها و صندوقهای مهیار در انواع سفالی، پلکسی کوچک (رومیزی) و پلکسی بزرگ (زمینی) شیوه ای ساده و مناسب برای جمع آوری و نگهداری مبالغ شما و ارائه آن به مهیار هستند که به تناسب مکان می توانند مورد استفاده قرار گیرند.
     6-اطلاع رسانی در سایت
     چنانچه برای کسب و کار خود دارای وب سایتی هستید می توانید با هماهنگی موسسه با قرار دادن بنری در سایت و لینک آن به سایت مهیار مخاطبان و مشتریان خود را با موسسه مهیار آشنا نمایید.

     شماره حسابها و کارتهای مهیار
     بانک صادرات - شماره حساب سپهر: 0207329200007
     بانک صادرات - شماره کارت: 8061  9001  6919  6037
     بانک ملی - شماره حساب سیبا: 0201023488006
     بانک ملی - شماره کارت: 7511  9951  9911  6037
     بانک پارسیان شعبه بلوار آفریقا - شماره حساب: 8-651-810

     ارتباط با مهیار
     تلفن: 88883019
     پایگاههای اینترنتی:
     www.mahyar-charity.org
     www.mahyar-charity.ir

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان