سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • ۱۰۰ روز با برنامه راهبردی بیستون

     کد: 26949
     تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 316
     ۱۰۰ روز با برنامه راهبردی بیستون

     در جلسه هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران ، برنامه ها و الویت های های برنامه راهبردی بیستون و عملکرد ۱۰۰ روزه دور جدید دبیرخانه سازمان نظام صنفی کشور ( نصر ) بررسی شد .
     به گزارش روابط عمومی سازمان نصر کشور ، رسول سرائیان در این نشست با ارائه اولویت های برنامه راهبردی بیستون تاکید کرد : توسعه صادرات و بازار داخل ، آموزش و مهارت افزایی ، تامین مالی ، تحقیقات بازار ، شرکت های نوپا ، انتظام و مقررات و برندسازی از مهم‌ترین برنامه های سازمان نصر کشور است .
     دبیرکل سازمان نصر کشور با اشاره به اقدامات عملی صورت گرفته برای اجرای راهبرد بیستون گفت : تلاش داریم درچارچوب همکاری با نهادها ، سازمان ها و وزارتخانه ها فضای مناسبی را برای توسعه بازار فناوری ارتباطات و اطلاعات کشور فراهم کنیم .
     وی افزود : سرمایه انسانی و اشتغال از مهم‌ترین برنامه ها درچارچوب راهبرد بیستون است که سازمان نظام صنفی کشور با هماهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای اجرای آن گام برخواهد داشت .
     دبیرکل سازمان نصر کشور زمان اجرای برنامه بیستون را تا پایان سال ۱۴۰۰ عنوان کرد و گفت : برنامه ریزی شده است تا از نظرات همه اعضای سازمان نصر برای اجرا و اصلاح برنامه بیستون استفاده شود .
     در این جلسه تعدادی از اعضای هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران نیز دیدگاه‌های خود را برای اجرای بهتر راهبرد بیستون مطرح کردند . 

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان