سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • از سوی وزارت صنعت،معدن و تجارت برگزار می‌شود؛

     پنجمین دوره آموزش از راه دور مقررات سازمان تجارت جهانی

     کد: 3170
     تاریخ: ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
     منبع خبر: خبرگزاری فارس
     تعداد بازدید: 626
     خبرگزاری فارس: پنجمین دوره آموزش از راه دور مقررات سازمان تجارت جهانی از سوی وزارت صنعت،معدن و تجارت از ۱۰تیرماه برگزار می‌شود.

     به گزارش خبرگزاری فارس ، دفتر نمایندگی تام الاختیار تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: پنجمین دوره آموزش از راه دور آشنایی با مقررات و موافقت نامه‌های سازمان جهانی تجارت (WTO) ، از روز شنبه 10 تیر ماه در پایگاه آموزش از راه دور این دفتر به نشانی http://elearning.irtr.gov.ir آغاز خواهد شد.

     علاقمندان تا دهم تیر ماه می توانند با مراجعه به پایگاه فوق در این دوره ثبت نام نمایند.

     ثبت نام در این دوره مستلزم پرداخت وجهی نبوده و ثبت نام کنندگان به صورت رایگان در دوره شرکت خواهند کرد.

     در این دوره که 10 هفته آموزشی به طول می انجامد، موازین و مقررات سازمان جهانی تجارت و موافقت نامه های آن به همراه نحوه فعالیت سازمان و مشارکت اعضای آن و چگونگی تصمیم گیری در سازمان و موارد مشابه تشریح می‌شود.

     شرکت کنندگان در هر هفته مطالب آموزشی هفتگی دوره را از پایگاه فوق دریافت نموده و در پایان هفته در آزمون مربوطه شرکت می‌کنند و در صورت موفقیت در آزمونهای هفتگی(دهگانه)، گواهینامه رسمی شرکت در دوره برای آنها صادر و بصورت الکترونیکی ارسال خواهد شد.

     دفتر نمایندگی تام الاختیار تجاری اعلام کرد، از روز شنبه دهم تیر ماه با فعال شدن کاربری کلیه ثبت نام کنندگان، دوره پنجم آشنایی با مقررات و موافقت نامه های سازمان جهانی تجارت آغاز خواهد شد.

     شرکت در این دوره برای دانشجویان دانشگاهها و علاقمندان بویژه دانشجویان رشته های اقتصاد ، مدیریت ، حقوق و روابط بین الملل و همچنین مدیران و کارشناسان بخش های دولتی و خصوصی و مشاوران حقوقی وزارتخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی و خدماتی  توصیه می‌شود.

     موفقیت شرکت های ایرانی در بازارهای جهانی مستلزم شناخت قوانین و مقررات حاکم بر فضای بین المللی است .

     فعالان اقتصادی که شناخت دقیق تری از فضای بین المللی حاکم بر کسب و کار در شرایط جهانی شدن داشته باشند، از قدرت تعامل بیشتری در مناسبات اقتصادی خود برخوردار خواهند بود و در حفظ تولید و منافع ملی موفق تر عمل خواهند کرد.

     این دوره در هر فصل سال تکرار می شود و ثبت نام کنندگانی  که پس از 10 تیر ماه اقدام به ثبت نام نمایند، می توانند در دوره بعدی آن که از اوایل مهر ماه آغاز می شود، شرکت نمایند.

     در دوره فوق کارشناسان دفتر نمایندگی پاسخگوی سوالات و ابهامات شرکت کنندگان در دوره خواهند بود و شرکت کنندگان می‌توانند به منابع وسیعی در خصوص مباحث سازمان جهانی تجارت دسترسی پیدا کنند و از تجربه و دانش کارشناسان این حوزه بهره ببرند.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان