سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   
    •  
     بهره وری، تولید ملی، چالش ها، راهکارها و الزامات
     همایش / سراسری
     از تاریخ ۱۳۹۱/۰۳/۰۱ تا ۱۳۹۱/۰۳/۰۱
     ساعت از: 08:00:00 تا 18:00:00
     مکان: دانشکده فنی دانشگاه تهران
     برگزارکنندگان: انجمن بهره وری ایران
     اتاق صنایع، معادن و بازرگانی
     دانشگاه تهران
     نخستین همایش بهره وری، تولید ملی، چالش‌ها، راهکار‌ها و الزامات، با همت انجمن بهره وری ایران و مشارکت اتاق صنایع، معادن و بازرگانی، دانشگاه تهران و سازمان‌های ذیربط یکم خرداد ماه ۹۱ با محوریت تولید ملی با رویکرد ارتقاء بهره وری از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر در دانشکده فنی دانشگاه تهران با حضور اساتید و صاحب نظران علوم اقتصادی برگزار می‌شود.
     اصلاح قوانین و مقررات موجود، توانمند‌تر شدن مدیریت بنگاه‌ها، بخش خصوصی و دولتی، سیاستگذاری‌های اقتصادی درست و منطبق با شرایط موجود در حوزه اقتصاد کلان و ترویج و توسعه فرهنگ تولید و بهره وری، با گرایش جامعه به سمت تولید مداری به جای مصرف گرایی از جمله اهداف اصلی این همایش است.
     در این همایش ۴ نشست تخصصی با حضور دکتر مسعود نیلی، دکتر سریع القلم، آقای عبده تبریزی و دکتر دانش جعفری از چهره‌های مطرح اقتصادی، علمی و فرهنگی کشور برگزار می‌شود. این نشست‌ها حول محورهای اقتصاد سیاسی- تولید ملی و بهره وری، فرهنگ عمومی- تولید ملی و بهره وری، مدیریت و اقتصاد خرد، اقتصادکلان  تولید ملی و بهره وری خواهند بود. در هر نشست علاوه بر سخنرانان فوق ۴ نفر از صاحبنظران و مدیران موثر سخنرانی خواهند کرد. برنامه اولیه همایش به شرح ذیل خواهد بود:

     • نشست اول: اقتصاد سیاسی تولید ملی و بهره وری
     • نشست دوم: فرهنگ عمومی، تولید ملی و بهره وری
     • نشست سوم: مدیریت و اقتصاد خرد و تولید ملی و بهره وری
     • نشست چهارم: اقتصاد کلان، تولید ملی و بهره وری
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان